Ready for School

Drakoniukas nekandraudamas laukia Tuktuko

Tuktuko kelionės

 

Kaip gimsta iliustracijos vaikiškai knygai

Kokia knyga be paveikslėlių? Tokios knygos tiesiog būti negali! Todėl Tuktukas domėjosi kaip gimsta vaikiškų knygų iliustracijos, ir ta proga lankėsi Anykščiuose vykusioje menų dirbtuvėje "„Visual storytelling“/“Istorijų pasakojimas vaizdais“.

Žiūrėti video

Dailininkė Aušrinė Kuzė:"Mano kūryba dažnai man pačiai staigmena

Zoom konferencijos pagalba Tuktukas kalbino dailininkę Aušrinę Kuzę, kuri gyvena ir kuria Dubline. Dailininkė parodė Tuktukui įvairiausių savo darbų, papasakojo apie tai, kaip gimsta piešiniai ir kaip ji kūrė Tuktuko portretą

 

kelionių akimirkos.jpg

Piešiniuose - kelionių akimirkos

Kol karantinas jaukia visus planus, keliaujame piešiniais. Vaikų piešinių konkursas, kuriame jaunieji menininkai dalijosi savo svajonėmis, kur jie norėtų nukeliauti ir pabuvoti. 

.

Kalėdas sutikti geriausia Anykščiuose - atvažiuokite 

Tuktukas Jums, vaikai, turi paruošęs Kalėdomis kvepiantį reportažą iš Anykščių miestelio, kur kasmet, per Didžiąsias Žiemos Šventes įsikuria Kalėdų Senelio rezidencija.

Žiūrėti video

Tuktukas domėjosi, ką veikia ambasadoriai

Apie Ambasadą ir ką veikia joje dirbantys žmonės, kodėl Ambasados darbuotojai kas kelerius metus keičiasi ir keliauja dirbti į kitą šalį arba grįžta į Lietuvą ir dar daugybę kitų įdomių klausimų.

Žiūrėti video

Smalsuolis Tuktukas išmoko keletą mįslių, kurias, jums, vaikai nori užduoti. Ar atspėsite, kas yra kas?

Žiūrėti video

Miestas, kuriame net kavinės turi literatūrinius pavadinimus 

Šiemet Tuktukas nusprendė nukeliauti į vietą, kuri išties yra kalvota ir joje yra kur kopti, be to, ir medžių ten tiek, kad karstykis  visus metus ir tai visuose nepasisupsi. Ta vieta Lietuvoje vadinasi Anykščiai.

Žiūrėti video

Kas bendro tarp Anykščių ir Airijos?

Anykščiuose stūkso Puntuko akmuo. Jame yra iškalti lakūnų, Dariaus ir Girėno atvaizdai, taip siekiant atminti jų skrydį per Atlantą. O ar žinojote, kad Airijoje taip pat yra paminklas Lietuvių lakūnui Feliksui Vaitkui, kuris taip pat perskrido Atlantą ir nusileido Airijoje?

Žiūrėti video

nuotykiai-Anyksčiuose.jpg

Tuktukas festivalyje „Nuotykiai tęsiasi“ 

Jau trejus metus Anykščiuose, Dainuvos slėnyje vyksta literatūros ir kitų menų festivalis visai šeimai „Nuotykiai tęsiasi“. Tuktukas dalijasi savo prisiminimais apie šįmetį renginį ir jau su nekantrumu laukia kitų metų festivalio bei naujų nuotykių.

Žiūrėti video

Judančios eilės - talentingiausi Anykščių poetai žavėjo praeivius

Sekmadienį, spalio 18 dieną, nuo pat ankstyvo ryto Anykščių mieste buvo sujudimas, nes vyko projekto "Judančios eilės" filmavimas. 

Žiūrėti video

Kas gi yra Tuktukas?

Ko nepapasakosi žodžiais, tą gali padaryti pasitelkęs muziką.

Ši daina - apie tai, kas gi yra Tuktukas.

skaityti daugiau >

Žiūrėti video

Kiekvienas gali iš jūsų tapti Tuktuku

Tokių keistų metų nepamena tėvai, nepamena ir seneliai, mat virusas visiems pakoregavo planus. Tačiau norinčiųjų keliauti nesustabdysi, juk keliaujame ne tik lėktuvais, automobiliais ar dviračiais - daug toliau ir greičiau galime nukeliauti mintimis.

   

© 2020 "Airijos VAIKAI" Vaikų ir jaunimo padalinys prie ALKA

Parašyk mums   /   info@airijosvaikai.eu  

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Twitter Clean