APIE MUS

 

AirijosVAIKAI, tai internetinis puslapis Airijos vaikams ir jaunimui, įkurtas Airijos Lietuvių kultūros asociacijos, bei globojamas Lietuvos Respublikos Ambasados Airijoje. 

Šio puslapio vizija - draugėn suburti nuostabią jaunąją lietuvių kartą, gyvenančią Airijoje, kad visi kartu galėtume dainuoti, kurti, kalbėti bei rašyti Lietuvą ir apie Lietuvą. Juk, kaip rašė E.M.Arnstas "Nieko dvasingesnio nei širdingesnio už kalbą tauta neturi." 

Šiame puslapyje mes ne tik dalinsimes įvairia naudinga bei mokomąja informacija, tačiau ir visus norinčiuosius kviesime prisijungti prie puslapio kūrybos. Tad jei jūs vaikai, mėgstate piešti, dainuoti daineles, grojate, deklamuojate, kuriate istorijas ar net svajojate tapti jaunaisiais žurnalistais, - pasiraitokite rankoves ir netrukus nersime į kūrybą! :)

20658_edited.jpg

SEK NAUJIENAS
@airijosvaikai

Mūsų draugai

Dublino mažasis teatras

LR Ambasada Airijoje

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Dėkojame!

Parašyk mums

 

Šio puslapio atsiradimas buvo padiktuotas dabartinės situacijos pasaulyje, kuomet dėl esančių Covid-19 apribojimų, daugelis mūsų mėgstamų veiklų, įskaitant būrelius ir renginius yra negalimi, tad ilgai nesvarstę visa  tai mes perkeliame į internetinę erdvę! 

"Čia jūs rasite įvairiausios veiklos: įvairūs konkursai, žaidimai, naudingos nuorodos ir žinoma, lietuvių kalbos pamokėlės. O taip pat, netrukus šiame puslapyje apsigyvens Tuktukas, kuris turi jums paruošęs tikrų įdomybių. 

Pagarbiai, Jūsų, 

AirijosVAIKAI komanda!

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////